Красногвардійський район. Комунальний позашкільний навчальній заклад "Станція юних натуралістів № 2"

12 червня 2015р.

На протязі 2014-2015 навчального року на базі десяти шкіл та двох  дошкільних навчальних закладів працювало 20 гуртків еколого-натуралістичного спрямування комунального позашкільного навчального закладу «Станція юних натуралістів №2».Вихованці закладу прийняли активну участь у 34 заходах міського,обласного та всеукраїнського рівнів. Про якість участі юннатів у заходах свідчать грамоти і дипломи,а їх отримали  36 вихованців закладу.

Кращими  серед  вихованців були:

Поліщук Денис ,учень 9 класу  КЗО СЗШ №62,вихованець гуртка «Біологія людини»:

Обласний етап конкурсів:«Птах року-Серпокрилець чорний -І місце;«Біощит» - ІІ місце;

Зліт юних натуралістів,секція екологія  – ІІ місце.

Всеукраїнський рівень:«Птах року-Серпокрилець чорний» - ПЕРЕМОГА

Горшкова Аліна ,учениця 8 класу КЗО СЗШ № 46,вихованка гуртка «Флористика»

Обласний етап  трудової акції «Галерея кімнатних рослин» -ДИПЛОМ

Всеукраїнський етап трудової акції «Галерея кімнатних рослин» ПЕРЕМОГА;

Тучина Марія ,учениця КЗО НВК № 12,вихованка гуртка «Знавці лікарських рослин»

Обласний етап конкурсу  «Зоогалерея» - І місце;

Тищенко Владислав та Байдала Анастасія, учні  8 класу КЗО СЗШ № 101,вихованці гуртка «Юні аматори зеленої архітектури» посіли

І місце у обласному конкурсі «Годівничка», Робота юннатів направлена до Всеукраїнського етапу цього конкурсу.

А юннати гуртка «Юні ботаніки»,керівник Гусак Наталія Андріївна,що працює на базі КЗО НВК №102 та гуртка «Юні друзі природи»,керівник Мельник Ася Тихонівна,що працює на базі КЗО СЗШ № 62

посіли  І місце у обласному конкурсі «Свято зустрічі птахів». Робота юннатів направлена до Всеукраїнського етапу цього конкурсу.

Приймав педагогічний та учнівський колектив закладу і у заходах:

Обласна трудова акція:  «Юннатівський ліс» - у Дніпрово - орільському природному заповіднику  за участю 8 вихованців гуртка «Юні квітникарі » було висаджено  2000  ялинок ;

Обласна комплексна  дитяча еколого - краєзнавча експедиція на базі Канівського природного заповідника, кращі  8 юннатів СЮН.

У обласній нараді для педагогів – позашкільників еколого-натуралістичних навчальних закладів на базі  Канівського природного заповідника прийняла участь керівник гуртка СЮН Слєпцова Ольга Юріївна.

У ІІ Всеукраїнському тренінгу з патріотичного виховання прийняла участь Пелих Лариса Вікторівна. На базі Національного еколого-натуралістичного центру м. Київ.

Команда кращих юннатів  4 -7 липня 2015 року були запрошені до  Всеукраїнського профільного табору юннат та прийняли участь у літніх зборах дитячого екологічного парламенту за темою: «Дитячий екологічний парламент:проблеми і перспективи» за участю зам. міністра екології та природних ресурсів України Курикіна Сергія Івановича.

Директор КПНЗ « СЮН №2»                              Л.Я.Григоренко

21 квітня на базі КЗО ЗСШ № 89 юннатами гуртка " Юні друзі природи",керівник гуртка Слєпцова Ольга Юріївна ( вчитель біології ЗСШ № 89), був проведений екологічний  захід - науково-практична конференція "Чиста планета-здорове суспільство" У заході прийняли участь 26 учнів 7-х класів.Діти висловили своє відношення до запропонованої теми,вирішували екологічні  задачі, переглянули презентацію,цікавий  екологічний мультик. На заході були присутні почесні гості: Лещенко О.В.- голова Красногвардійської районної у місті ради; Лозова  О.Ю.-завідувач відділу освіти та директор школи Єнакава О.Ф.

Захід присвячений  ДНЮ ЗЕМЛІ

ВІТАЄМО!

Учнів КЗО СЗШ №101, вихованців гуртка " Юні  аматори зеленої архітектури",керівник Кужда Наталія Олексіївна, БАЙДАЛУ  АНАСТАСІЮ та ТИЩЕНКО  ВЛАДИСЛАВА, що посіли І місце у обласному етапі  Всеукраїнської акції "ГОДІВНИЧКА"

ВІТАЄМО!

Команду юннатів СЗШ № 62,гурток "Біологія людини" ,керівник  Борщова Наталія Ігорівна,що посіли І місце у міському конкурсі екологічного плакату "Вільний подих діброви.Первоцвіти Дніпропетровщини 2015.

ВІТАЄМО

ПОЛІЩУКА ДЕНИСА УЧНЯ 9 КЛАСУ  СЗШ №62,ВИХОВАНЦЯ ГУРТКА " ОСНОВИ БІОЛОГІЇ" З ПЕРЕМОГОЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ "ПТАХ РОКУ - СЕРПОКРИЛЕЦЬ ЧОРНИЙ"

ЖУЙКОВУ ІРИНУ УЧЕНИЦЮ 6 КЛАСУ СЗШ №46,ВИХОВАНКУ ГУРТКА " НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ З ПЕРЕМОГОЮ У МІСЬКОМУ КОНКУРСІ "СОБОРИ НАШИХ ДУШ"